Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zvířátkové

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nádhera

(Lucie, 25. 4. 2012 11:13)

Dobrý den, narazila jsem na Vaše stránky a to je teda úžasné. Jsem v pečení začátečnice, mám za sebou 2 dorty, z toho jeden byl jedlý. :-D Mám malého synka, v létě mu budou 2 a něco tak nádherného co tu máte snad ani nemůžu zkoušet... Ale teda pastva pro oči, byla by to škoda sníst.;-)

:-)

(Miluš, 29. 2. 2012 19:19)

Dort s ptákem s dlouhým ocasem byl nejen moc hezký, ale také výborný... děkuji, Martino :-)

pochvala

(milan, 9. 10. 2011 16:51)

jaké vytráří nádherné dorty Martina,je nádherné.z kouska hmoty dělá takové věci které ožívají a jsou nenapodobitelné.není to pekářka,ale kouzelnice.

Re: pochvala

(Martina, 9. 10. 2011 17:42)

Milane moc Ti děkuji, Ty jsi mě tedy překvapil, opravdu jsi mě svým krásným komentářem potěšil:-)
Já zase obdivuji Tvoje perníčky a kresby na kameny, to je prostě nádhera, jaké kouzlo plochému kameni dokážeš vdechnout:-)
Díky moc Martina

odp.

(Martina, 19. 7. 2011 21:39)

Dobrý večer Šárko, kachničku mám dokonce v návodech, mrkněte se tam.
Email mám stejný........možná jsem ten od Vás nedopatřením smazala dřív, než jsem si ho přečetla......i to se mi bohužel stává......
Na pár dotazů jsem sem dávala hromadnou odpověď,tuším, že hned jak rozkliknete dorty.Ten Váš dotaz mi, prosím, napište do mailu znovu, určitě Vám odpovím.A moc Vám děkuji za milá slova uznání:-)Pěkný večer.
Martina

Kachna

(Šárka, 19. 7. 2011 20:52)

Dobrý den vaše dortíky jsou užasné.Ted mě nejvíc zaujala ta vaše kachnička chtěla bych jí zkusit ale vůbec nevím jak s ní začít a jak bych jí dokázala potáhnout.Psala jsem vám na email ohledně potahovací hmoty,ale nevím jestli ho ještě používáte.Mohla by jste mi poradit